1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-transceiver Lc SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Genpon-olt-onu-transceiver Lc SFP Sx Plus

1、product Inleiding: SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

Function

1、product Inleiding:SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

SGMII SFP is ontworpen voor 100BASE-FX toepassingen, met ingebouwde PHY apparaat SGMII-interface volledig ondersteunt.

De standaard seriële-id-gegevens compatibel met SFP MSA beschrijft de transceiver van vermogens,

standaard interfaces, fabrikant en andere informatie. De ontvangende apparatuur kan toegang tot deze informatie

via de 2-draads seriële CMOS EEPROM-protocol. Voor verdere informatie, gelieve te verwijzen naar SFP multi-source

Overeenkomst (MSA). SGMI SFP-transceivers zijn 100BASE-FX Small Form-Factor Pluggable (SFP) snel

Ethernet Interface Converter op SFP Gigabit-poorten.

2、product Parameter:SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

1234
5678
9101112
13141516

3. product Feature:SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Build-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, zoals bij

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 verzend- en onderhoud:SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

1) betalen:

2 scheepvaart:

3) onderhoud:

5、 aanbevelingen:SGMII SFP is een standaard seriële ID compatibel met SFP MSA base - 100 fx toepassingsontwerp

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Compacte SFP GBVB

6)BIDI SFP SDHSONET

Beschrijving
10 gigabit SFP + transceiver is ontworpen om te verzenden en optische gegevens krijgen over MMF/SMF.
De SFP + module elektrische interface is volgzaam om SFI elektrische specificaties. De zender invoeren en de ontvanger output impedantie is 100 ohm differentiële. Data lijnen zijn intern AC gekoppeld. De module biedt differentiële beëindiging en differentiële aan gemeenschappelijke modus conversie voor kwaliteit signaal beëindiging en lage EMI te verminderen. SFI werkt meestal over 200 mm van verbeterde FR4 materiaal of tot over de standaard FR4 150mmof met één connector.
Functies
• Optische interface voldoet aan IEEE 802.3ae
• Elektrische interface voldoet aan SFF-8431
• Hot Pluggable
• Laag stroomverbruik
• All-metalen behuizing voor superieure prestaties van het EMI
• Geavanceerde firmware laat klant codering Systeeminfo worden opgeslagen in de transceiver
• Kosteneffectief SFP + oplossing, maakt het mogelijk hogere dichtheden van de poort en grotere bandbreedte
Toepassingen
• 10GBASE op 10.3125Gbps
• 10GBASE op 9.953Gbps
• Andere optische links

Bestelinformatie

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Afstand

Golflengte

Uitgangsvermogen
(dBm)

Gevoeligheid van de ontvanger
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

< -23, APD

Y

PDF
SFP + Transceiver

Beschrijving
GEPON-OLT-Transceiver FETx-493133 x-ExCD is een hoogwaardige module met SFP pakket gegevenssnelheid van typische 1,25 Gbps voor GEPON OLT toepassing ondersteunt maximaal 20km transmissie afstand, itand #39; s ontworpen voor ontmoeting met IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Functies
• Bi-directionele SFP enkelvoudige modus Transceiver
• SC recipiënt
• Compatibel met IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm-modus doorlopend 1.25Gbps zender met DFB laser
• 1310nm burst modus 1.25Gbps ontvanger met APD-TIA
• Digitale diagnostische interface voldoet aan SFF-8472 V9.4
• LVPECL compatibel gegevenstype input/output
• Voortgezet modus ontvangen signaal sterkte indicatie (RSSI)
• Compatibel met de RoHS-richtlijn
• Compatibel met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maximale bereik 20km
• Operationele temperatuur: standaard: 0 van de zaak aan tot 70° C
Toepassingen
• GEPON-OLT voor P2MP toepassing
• Toegang tot breedbandnetwerken
• Vezel tot het Bureau van het huis, Curb, (FTTx)

Bestelinformatie:

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Geschikt
Netwerk
Toepassing

Golflengte

Uitgangsvermogen
(dBm)

Ontvanger
Gevoeligheid
(dBm)

DDMI

FETP-493133-P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Beschrijving
GEPON ONU Transceiver FEUF-314933 x-ExCD is een hoogwaardige module met SFF pakket gegevenssnelheid van typische 1,25 Gbps voor GEPON ONU toepassing ondersteunt maximaal 20km transmissie afstand, itand #39; s ontworpen voor ontmoeting met IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle of SC pigtail is voor optische interface.
Functies
• Bi-directionele SFF enkelvoudige modus Transceiver
• SC of SC/PC Pigtail recipiënt is optioneel
• Compatibel met IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm burst-modus 1.25Gbps zender met FP laser
• 1490nm-modus doorlopend 1.25Gbps ontvanger met PIN
• Digitale diagnostische interface voldoet aan SFF-8472 V9.4
• Digitale diagnostische Monitoting met externe kalibratie
• Compatibel met de RoHS-richtlijn
• Compatibel met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Maximale bereik 20km
• Operationele temperatuur: standaard: 0 van de zaak aan tot 70° C
Toepassingen
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON-ONU voor P2MP toepassing
• Burst modus toepassing.
• FTTx WDM breedbandtoegang

Bestelinformatie:

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Geschikt netwerk
Toepassing

Golflengte

Uitgangsvermogen

(dBm)

Ontvanger

Gevoeligheid

(dBm)

DDMI

FEUF-314933-P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933-P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Beschrijving
GPON ONU Transceiver FGUF-31493 x-x2CD is een hoogwaardige module met SFF 2 * 10 pakket ondersteunt meestal asymmetrische Data Rate 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx voor GPON ONU toepassing maximaal 20km transmissie afstand, itand #39; s ontworpen voor enkelvoudige modus fiber en gebruikt in de terminal voor de ITU-T G.984.2 klasse B + of ITU-T G.984.2 klasse C+ optische netwerk. SC rececptacle of SC pigtail is voor optische interface.
Functies
• Bi-directionele SFF enkelvoudige modus Transceiver
• SC of SC/PC Pigtail recipiënt is optioneel
• Compatibel met de ITU-T G.984.2 klasse C +, of ITU-T G.984.2 C +
• Compatibel met SFF MSA-2000
• Digitale diagnostische interface voldoet aan SFF-8472 V10.3
• Digitale diagnostische Monitoting met externe kalibratie
• LVPECL differentiële gegevens- en CML gegevens uitgangen
• LVTTL signaal detectie en LVTTL barstte controle
• Compatibel met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 nm Burst Mode zender en 1490 nm continue Mode ontvanger
• 1.244 Gbps DFB laserdiode, 2.488 Gbps APD-TIA ontvanger
• TSSI, TX_SD functie is optioneel
• Maximale bereik 20km
• Operationele temperatuur: standaard: 0 van de zaak aan tot 70° C
Toepassingen
• GPON ONU voor P2MP toepassingen

Bestelinformatie

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Geschikt
Netwerk
Toepassing

Golflengte

Uitgang
Macht
(dBm)

Ontvanger
Gevoeligheid
(dBm)

DDMI

FGUF-314935-P-B2CD

1.25G/2.5G

Klasse B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935-P-C2CD

1.25G/2.5G

Klasse C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Klasse B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Klasse C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Beschrijving
GPON OLT Transceiver FGTx-49313 x-x2CD is een hoogwaardige module met SFP pakket ondersteunt meestal asymmetrische Data Rate 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx voor GPON OLT toepassing tot 20 km transmissie afstand, het heeft ontworpen voor enkelvoudige modus fiber en gebruikt in de terminal optisch netwerk voor ITU-T G.984.2 klasse B + of ITU-T G.984.2 klasse C+. SC rececptacle.
Functies
• Bi-directionele SFP enkelvoudige modus Transceiver
• Hot-pluggable en SC recipiënt op SMF
• Compatibel met de ITU-T G.984.2
• Compatibel met SFP MSA en RoHS
• Digitale diagnostische interface voldoet aan SFF-8472 V9.4
• Burst mode signaal detecteren output die LVTTL compatibel is.
• Burst modus ontvangen signaal sterkte indicatie uitgang
• Compatibel met Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm continue Mode zender met DFB Laser
• 1310 nm Burst modus ontvanger met APD-TIA
• Maximale bereik 20km
• Operationele temperatuur: standaard: 0 van de zaak aan tot 70° C
Toepassingen
• GPON OLT voor P2MP toepassingen
• Toegang tot het netwerk
• Vezel tot thuiskantoor, Curb,

Bestelinformatie:

Onderdeel nr.

Gegevenssnelheid

Geschikt netwerk
Toepassing

Golflengte

Uitgangsvermogen

(dBm)

Ontvanger

Gevoeligheid

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Klasse B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Klasse C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Hefboomwerking op brede ervaring en expertise, staat SOPO bekend als één van de grootste fabrikanten van 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp genpon-olt-onu-transceiver lc sfp sx plus voor een hoge kwaliteit en lage prijs producten en uitstekende service. Wees vrij om te kopen goedkope producten gemaakt in China vanuit onze fabriek.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP genpon-olt-onu-transceiver lc SFP sx plus fabrikanten, fabriek, gemaakt in China, kwaliteit, lage prijs, goedkope
Verwante producten
Neem contact op met ons
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Adres: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, China

Telefoon: +86-755-23124132

Fax: 86-755-23774378

E-mail: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop